Szlovákia: Žarnovica

Villanyszerelő

Bérek:od 1 100 EUR
Garanciát vállalunk:
Támogatott diéta
Vállalati szállítás
Vállalati szállítási útvonal:

- ingyenes transzfer Žarnovica - Žiar nad Hronom irányába

Munkaköri leírás:

- Tervezett megelőző és előrejelző karbantartások végrehajtása;
- Elektromos hibák elhárítása, beleértve a gyártógépek kisebb mechanikai javításait is;
- Technológiai eljárások, minőségi és kötelező érvényű munkanormák betartása;
- Gépek és gépkenési helyek ellenőrzése;
- Folyamatos munkavégzés 4 műszakban.

Követeljük:

- Min. Villamosmérnöki, mechanikai/mechatronikai középfokú végzettség;
- Gyártásban szerzett hasonló munkakörben szerzett tapasztalat legalább 2 év;
- rendelet 22. §;
- Kézügyesség, pontosság és pontosság;
- Csapatjátékos, önállóság a feladatok elvégzésében, átfogó karbantartási szemlélet (műszaki gondolkodás);
- PLC programozás előnyt jelent;
- Elektrotechnikai szabványokban és műszaki dokumentációkban való tájékozódás.

Ajánlunk:

- Fizetés havi bruttó 1100 €-tól, a jelölt tapasztalatától függően (plusz a törvényes juttatások és a havi prémiumok).

Előnyök:

- Stabil munkavégzés rendszeres jövedelemmel;
- Részvételi bónusz;
- Szállítási támogatás;
- Jutalom új kolléga beutalásáért;
- Ingyenes szállítás Žarnovica - Žiar nad Hronom irányába;
- Társadalmi rendezvények;
- étkezési utalványok;
- Szociális juttatások.

Érdekel ez az állásajánlat?

Töltse ki a regisztrációs űrlapot, vagy hívjon minket a telefonszámon:
+36 70 243 9115