Szlovákia: Žarnovica

Calot mixer

Bérek:od 1 000 EUR
Garanciát vállalunk:
Támogatott diéta
Vállalati szállítás
Vállalati szállítási útvonal:

- ingyenes transzfer Žarnovica - Žiar nad Hronom irányába

Munkaköri leírás:

- Kenő calot;
- Kísérő dokumentáció kitöltése (bemeneti anyag regisztrációja és jelölése: kenőpor, calot, anyagáramlás: gyártó, méretek, felhasznált mennyiség...);
- Alumínium hulladék csomagolás;
- Takarítási munka (gyártó berendezések, munkaterület);
- Szükség esetén segédmunka a késztermék kezelésénél;
- A felesleges késztermékek ártalmatlanítása;
- Folyamatos üzemben végzett munka.

Követeljük:

- Középfokú végzettség érettségivel vagy anélkül;
- Műszaki, gépész végzettség előnyt jelent;
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot szívesen fogadunk;
- Kézi végzettségű jelentkezőket keresünk;
- Munkavégzés iránti felelősség és pontosság szükséges.

Ajánlunk:

- Teljes havi fizetés, bónuszokkal és prémiumokkal együtt: bruttó 1000 eurótól (munkatapasztalattól függően).

Előnyök:

- Stabil munkavégzés rendszeres jövedelemmel;
- Részvételi bónusz;
- Szállítási támogatás;
- Jutalom új kolléga beutalásáért;
- Ingyenes szállítás Žarnovica - Žiar nad Hronom irányába;
- Társadalmi rendezvények;
- étkezési utalványok;
- Szociális juttatások.

Érdekel ez az állásajánlat?

Töltse ki a regisztrációs űrlapot, vagy hívjon minket a telefonszámon:
+36 70 243 9115