Szlovákia: Žarnovica

Gyártó operátor - alumínium csövek gyártása

Bérek:od 1 000 EUR
Garanciát vállalunk:
Támogatott diéta
Vállalati szállítás
Vállalati szállítási útvonal:

- szállítási irány Žarnovica - Žiar nad Hronom ingyenes

Munkaköri leírás:

- Rutin beállítási munkák a gyártósor zavartalan működése érdekében;
- Gyártásfelügyelet és ellenőrzés;
- Gyártósorok gyakori hibáinak kiküszöbölése;
- Rendszeres és szúrópróbaszerű gyártásellenőrzések elvégzése;
- Folyamatos üzemben végzett munka.

Követeljük:

- Középiskolai végzettség érettségivel vagy anélkül;
- Műszaki, mérnöki végzettség előnyt jelent;
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot szívesen fogadunk;
- Kézi végzettségű jelentkezőket keresünk;
- Munkavégzésért való felelősség és pontosság.

Ajánlunk:

- Végső fizetés munkatapasztalattól függ;
- A havi bruttó fizetés kb. 1000 EUR (alapbér + pótlékok + havi jutalom + jelenléti jutalom).

Előnyök:

- Stabil munkavégzés rendszeres jövedelemmel;
- Részvételi díj;
- Szállítási támogatás;
- Jutalom új kolléga ajánlásáért;
- Ingyenes szállítás Žarnovica - Žiar nad Hronom irányába;
- Vállalati részvények;
- étkezési kártya;
- Szociális juttatások.

Érdekel ez az állásajánlat?

Töltse ki a regisztrációs űrlapot, vagy hívjon minket a telefonszámon:
+36 70 243 9115