Szlovákia: Voderady

Termelési operátorok - hétvégi műszak

Bérek:od 1 000 EUR
Garanciát vállalunk:
Szálláslehetőségek
Heti előlegek
Támogatott diéta
Vállalati szállítás
Vállalati szállítási útvonal:

Trasa1: Veľké Úľany; Jelka; Pezinok; Cífer
Trasa2: Piešťany; Hlohovec; Šulekovo; Leopoldov; Trakovice; Motorest Bučany; Trnava; Zeleneč
Trasa3: Iža; Komárno; Hadovce ; Kameničná; Štagnóca Osada, na zákrute; Kolárovo; Dedina Mládeže; Neded; Vlčany; Šaľa; Galanta; Sládkovičovo; Pusté Úľany; Pavlice; Voderady
Trasa4: Dunajská Streda; Veľké Dvorníky; Dunajský Klátov; Jahodná; Tomašikovo; Vozokany; Mostová; Čierny Brod; Košúty pri Kostol; Sládkovičovo; Abrahám Kostol; Hoste Kostol; Majcichov
Trasa5: Smolenice; Boleráz; Kľčovany; Šelpice; Trnava; Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Obecný ŕad; Hrnčiarovce
Trasa6: Sereď, Dolná Streda; Vlčkovce; Opoj
Trasa7: Senec
Trasa8: Smolenice; Boleráz; Kľčovany; Šelpice; Trnava; Biely Kostol; Trnava; Hrnčiarovce
Trasa9: Sereď; Dolná Streda; Vlčkovce
Trasa10: Nové Zámky, Komjatice, Veľký Kýr, Nitra, Šoporňa.

Állásinformációk:

- 12 órás hétvégi műszak
- munkaidő Szo 14.00-02.00
- NDZ munkaidő 18.00-06.00

Munkaköri leírás:

- Ülések gyártása világméretű autómárkák számára;
- Alkatrészek összeszerelése, szerelősor üzemeltetése;
- Termék minőségellenőrzés az előírt eljárás szerint;
- Az előírt munkarend és minőségi előírások betartása.

Követeljük:

- Autóipari munkatapasztalat előnyt jelent;
- Kézi készség;
- Precizitás és pontosság a gyártási eljárások követésében;
- Tapasztalat nem szükséges - képzés oktatóközpontban;
- Önfegyelem, szorgalom, önállóság.

Ajánlunk:

Átlagbér: 1000 €/hó;
+változó komponens 130 €-ig;
+ 100 € jelenléti bónusz;
+ 50% túlóra felár.

Előnyök:

- Vállalati rendezvények;
- Pihenőzónák;
- Személyzet képzése;
- Képzési Központ;
- Minden nap 1 kávé és 1 ionos ital INGYENES;
- Ajánlási bónusz 450 euróig;
- Élelmiszerjegyek.

Érdekel ez az állásajánlat?

Töltse ki a regisztrációs űrlapot, vagy hívjon minket a telefonszámon:
+36 70 243 9115