[033] MANAŽÉR ÚDRŽBY A TECHNOLÓGIE, mzda od 2 000 EUR - Skvélá ponúka!

Pre výrobca automobilových dielov v obci Veľké Kosihy, hľadáme do našeho týmu Manažéra údržby a technológie.

Čo Vám ponúkame?
- Možnosť profesijného rastu;
- Motivujúci ročný bonus;
- Plat od 2 000 EUR - podľa skúseností;
- Možnosť odborného rastu;
- Flexibilný pracovný čas;
- Firemné akcie;
- Práca v medzinárodnom tíme.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- Zodpovednosť za inštaláciu nových strojov a ich následné zavedenie do prevádzky;
- Účasť na príprave nových projektov;
- Definovanie výrobného procesu: parametre procesu, umiestnenie strojov a zariadení, špecifikácia surovín, nástroje/náradie, finálna kontrola výroby a tvorba dokumentácie pre každý proces;
- Analýza výrobného procesu, identifikácia slabých miest a následný návrh riešení;
- Tvorba a zavádzanie integrovaného tréningového programu pre výrobné tímy;
- Udržiavanie a rozvoj výrobných postupov;
- Dohliadanie na správnu údržbu strojov;
- Účasť na interných a externých auditoch;
- Aktívna účasť na testovaní nových materiálov a riešení sťažností zákazníkov;
- Podieľanie sa na skúmaní kvality v rámci procesu neustáleho zlepšovania;
- Komunikácia s externými dodávateľmi ohľadom používaných strojov a zariadení.

Čo požadujeme od Vás?
- Aspoň vysokoškolské vzdelanie I. stupňa;
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2), Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2), Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- Skúsenosť z výrobnej firmy;
- Skúsenosti s procesom údržby strojov a zariadení podmienkou;
- Skúsenosť s vedením tímu;
- Znalosť procesu nastavovania strojov alebo zavádzania novej technológie do prevádzky;
- Meranie parametrov produktu;
- Skúsenosť s prípravou rozpočtu a reportovaním;

Nástup ihneď alebo podľa dohody.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na kancelaria_ds@newman-pa.com. Kontakt na personalistku: +421 907 224 444.

Zaslaním Vášho životopisu spoločnosti NEWMAN Personnel Agency Slovakia, s.r.o. súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov.