[044] MANUÁLNÍ PRÁCE - 20 000 Kč/měs. + ZÁLOHY

Hledáme manuálně zručné a fyzicky zdatné pracovníky na práci opraváře palet do přátelské firmy blízko Zlína.

Co nabízíme?
- Dlouhodobou stabilní práci na hlavní pracovní poměr.
- Základní mzdu 20 000 Kč/měs. hrubého, postupné navyšování mzdy.
- Práce pouze v jedné směně pondělí až patek od 7:30 do 16:00!
- Nejedná se o jednotvárnou práci - radost z odvedené práce.
- Možnost dobrovolných přesčasů.

Co budete dělat?
- S pomocí nářadí budete opravovat poškozené dřevěné palety.

Co požadujeme?
- Schopnost pravidelně chodit do práce bez neomluvených absencí.
- Chuť pracovat.
- Manuální zručnost.

Nástup ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na kancelaria_nz@newman-pa.com. Případně volejte na: +420 775 938 166 nebo +421 905 166 398.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti NEWMAN Personnel Agency, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.