Szlovákia: Štúrovo

Karbantartási vezető a termelésben

Bérek:od 3 000 EUR
Állásinformációk:

- Karbantartási vezető a termelésben

Munkaköri leírás:

- A karbantartó csapat irányítása;
- Karbantartási terv kidolgozása és kidolgozása LINX program segítségével;
- gépek kezelése, karbantartása, javítása,
- Az üzemi leállások minimalizálása a termelésben;
- Alkatrészek vásárlása;
- Alkatrészek raktárkezelése;
- Kapcsolattartás a pótalkatrészek és szolgáltatások szállítóival;
- A hibák okainak elemzése, a kiküszöbölésükre vonatkozó intézkedések javaslata és végrehajtása;
- Monitoring osztály költségeit;
- A beosztottak jelenléti tervének és javadalmazásának kidolgozása;
- A munkahelyi biztonság és egészségvédelem, a rend és tisztaság betartásának felügyelete.

Követeljük:

- Karbantartó csapat vezetésében szerzett tapasztalat;
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat 5 év;
- TPM ismerete;
- Karbantartásmenedzsment szoftverrel kapcsolatos tapasztalat;
- Szakmai végzettség 23. § előny;
- Középfokú végzettség, műszaki/villamosmérnök.

Ajánlunk:

- Fizetés 3000 EUR/hó. bruttó;

Előnyök:

- Kiegészítő nyugdíj-megtakarításhoz való hozzájárulás;
- Egyéb hozzájárulások és szociális programhoz kapcsolódó hozzájárulások.

Érdekel ez az állásajánlat?

Töltse ki a regisztrációs űrlapot, vagy hívjon minket a telefonszámon:
+36 70 243 9115