Egész Szlovákia

Munkaközvetítő - NEWMAN

Bérek:400 - 4 000 EUR
Állásinformációk:

Munkaközvetítőt keresünk munkaközvetítő irodánkba. 7 éve biztosítunk munkaerőt a termelésbe, elsősorban a gépiparban és az autóiparban, de más iparágakban is. Cégünk főként Csehországban és Szlovákiában található. A leggyakrabban betöltött pozíciónk a termelési operátor.

Munkaköri leírás:

- Munkatárs keresés Szlovákiában;
- Szlovákia bármely részéről lehetséges a munkavégzés;
- Interjúk álláspályázókkal;
- Kommunikáció a Cseh Köztársaságban és Szlovákiában működő projektmenedzserekkel;
- Együttműködési lehetőség ŽL-ben, megállapodás, szerződés.

Követeljük:

- Önálló időszervezési képesség;
- Kiváló kommunikációs készségek;
- HR-ben és toborzásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Ajánlunk:

- Rugalmas munkavégzés nemzetközi cégnél;
- Ösztönző pénzügyi értékelés teljesítmény alapján 400 - 4000 EUR;
- Karrierfejlesztési lehetőség.

Érdekel ez az állásajánlat?

Töltse ki a regisztrációs űrlapot, vagy hívjon minket a telefonszámon:
+36 70 243 9115