Egész Szlovákia

Projekt koordinátor / Szlovákia és Magyarország

Bérek:1 200 - 2 000 EUR
Garanciát vállalunk:
Szálláslehetőségek
Állásinformációk:

- Saját állományba keresünk kollégat,
- Gyakori a szolgálati út (Szlovákia és Magyarország területén).

Munkaköri leírás:

- Projektmenedzser utasításának megfelelően dolgozni,
- Bérek és előlegek kifizetése,
- Jelentkezők/munkavállalók szállítása szükség esetén,
- Orvosi vizsgálatok koordinálása,
- Dokumentumok begyűjtése a munkavállalóktól és intézése,
- Munkaruha kiosztása és ellenörzése,
- Riportolás,
- Kommunikáció a feletesekkel és az műszakvezetőkkel,
- Személyes interjúk és egyéb megbeszélése.

Követeljük:

- Legalább középfokú végzettség,
- B kategóriás jogosítvány (saját autó előny),
- Legalább 1 éves tapasztalat a projekt koordinátori munkakörben,
- Szervező- és kommunikációs készségek,
- Hajlandóság hétfőtől péntekig az otthonától távol dolgozni,
- MS Word - középhaladó szint,
- MS Excel - középhaladó szint,
- Magyar nyelv ismerete,
- Kommunikációs készség, időbeli rugalmasság, megbízhatóság, kellemes kisugárzás.

Ajánlunk:

Fizetés 1 200 - 2 000 euró/hónap (tapasztalattól függően),
Bónuszok és egyéb juttatások lehetősége.

Előnyök:

- Szolgálati telefon,
- Szolgálati autó,
- Karrierlehetőség,
- Rugalmas munkaidő,
- Szállás biztosítása,
- Kreatív munkakörnyezet.

Érdekel ez az állásajánlat?

Töltse ki a regisztrációs űrlapot, vagy hívjon minket a telefonszámon:
+36 70 243 9115