[033] MANAŽÉR ÚDRŽBY A TECHNOLÓGIE, mzda od 2 000 EUR - Skvélá ponúka!

Pre výrobca automobilových dielov v obci Veľké Kosihy, hľadáme do našeho týmu Manažéra údržby a technológie.

Čo Vám ponúkame?
- možnosť profesijného rastu
- motivujúci ročný bonus
- plat od 2 000 EUR - podľa skúseností
- možnosť odborného rastu
- flexibilný pracovný čas
- firemné akcie
- práca v medzinárodnom tíme

Čo bude Vašou náplňou práce?
- zodpovednosť za inštaláciu nových strojov a ich následné zavedenie do prevádzky
- účasť na príprave nových projektov
- definovanie výrobného procesu: parametre procesu, umiestnenie strojov a zariadení, špecifikácia surovín, nástroje/náradie, finálna kontrola výroby a tvorba dokumentácie pre každý proces
- analýza výrobného procesu, identifikácia slabých miest a následný návrh riešení
- tvorba a zavádzanie integrovaného tréningového programu pre výrobné tímy
- udržiavanie a rozvoj výrobných postupov
- dohliadanie na správnu údržbu strojov
- účasť na interných a externých auditoch
- aktívna účasť na testovaní nových materiálov a riešení sťažností zákazníkov
- podieľanie sa na skúmaní kvality v rámci procesu neustáleho zlepšovania
- komunikácia s externými dodávateľmi ohľadom používaných strojov a zariadení

Čo požadujeme od Vás?
- aspoň vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
- anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2), Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2), Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- skúsenosť z výrobnej firmy
- skúsenosti s procesom údržby strojov a zariadení podmienkou
- skúsenosť s vedením tímu
- znalosť procesu nastavovania strojov alebo zavádzania novej technológie do prevádzky
- meranie parametrov produktu
- skúsenosť s prípravou rozpočtu a reportovaním

Nástup ihneď alebo podľa dohody.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na kancelaria_ds@newman-pa.com. Kontakt na personalistku: 0905 166 398.

Zaslaním Vášho životopisu spoločnosti NEWMAN Personnel Agency Slovakia, s.r.o. súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov.